Сумма (грн)


 • допомогти

  Звіт та подяка від Лемець Миколки

  26.02.17

  Безмежно вдячні всім, хто будь-яким чином долучився до допомоги для Миколки Лемець!!!
  «Дякуємо керівництву БФ «Миру і добра», працівникам, спонсорам та усім добрим людям за можливість пройти курс реабілітації нашому синочку в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець (В.І. Козявкін) з 6 лютого по 17 лютого 2017р.
  Протягом реабілітації було проведено лікування: нейрофізіологічна корекція хребта за методикою В.І. Козявкіна, мобілізуюча гімнастика, рефлексотерапія, апітерапія, бігова доріжка, комплекс масажу, мобілізація периферичних суглобів.
  В результаті проведеного лікування у Миколки збільшився об’єм активних рухів, він частіше став розкривати кисті рук, понизився м’язовий тонус. Покращилось кровопостачання кінцівок, синочок став більш емоційно врівноважений.
  Кожний день після процедур ми ходили гуляти на вулицю. Протягом пройденої реабілітації Миколка не пропустив жодної процедури, а це значить, що він був здоровий і не хворів.
  Дякуючи таким хорошим фондам, спонсорам, усім добрим людям, у нашого синочка все получиться. Ваші добрі справи ми ніколи не забудемо.
  Дякуємо! З повагою, сім’я Лемець.» – пише мама Віра.

  більше новин