Сумма (грн)


 • допомогти

  Збір коштів на курс реабілітації в центрі «Інново», м. Львів “Камінський Денис”

  #КамінськийДенис потребує допомоги

  Із листа мами Дениска «Дениско був бажаною дитинкою, і ми з нетерпінням чекали його появи на світ!!! Ніхто і ніщо не передбачало біди (вагітність протікала нормально)… Дениско народився о 9.45, 19.02.14 р., не закричав, не закликав, тільки сердечко билося… Було подвійне, туге обвиття навколо шиї, слабість пологової діяльності, і як наслідок важка асфіксія!!! Лікар, яка робила УЗД за добу до плогів, не побачила обвиття! Синочка одразу забрали до Львова у Охмадит у реанімацію, а я лишилась у пологовому, за 75 км, від свого маленького комочка щастя! Словом й не передати свій стан, коли лікарі сказали молитися, бо все у Божих руках. Бог почув наші молитви! Дениско добре вийшов з того стану, і через тиждень я приїхала у Охматид. З того часу ми боремося за повноцінне життя своєї дитини.

  Йшли місяці, а Денискові однолітки уже повзати, сиділи, ходили за ручку, а Дениско   навіть голову невпевнено тримав…Такий наслідок важкої асфіксії.

  Почалося лікування у Чорнобильській лікарні у Львові, де лежали 4 рази. Там поставили діагноз ДЦП. Потім почали їздити по центрах на реабілітації.

  На даний момент Дениско сам перевертається, але не сидить, не повзає, не ходить! Може посидіти по-турецьки з опорою на ручки пару секунд, переставляє ручки та ніжки при повзанні, коли його підримувати, з підтримкою за тулуб топає! Дуже розумний, кмітливий
  хлопчик, показує ручкою на картинках фігурки, кольори, тварини, предмети, справляється із завданнями на логіку, дуже любить малювати олівцями, або фарбами (хоча йому дуже важко утримувати предмети у руках), любить дивитись мультики, любить, щоб йому читали книжечки, дуже любить дітей, старається за ними все повторювати! Почав говорити “мама”, “гам”, “дай”… Тому ми не зупиняємося на досягнутому, а рухаємось тільки у перед! На жаль, лікування дуже багатовартісне, тому вимушені просити допомоги! Наразі кошти потрібні на реабілітацію у РЦ «Інново», м.Львів.”

  Просимо усіх людей, небайдужих до болю, який несуть хворі діти, допомогти.
  ДЦП – не вирок!  В наших силах дати дитині шанс на повноцінне майбутнє.

  Ціль: курс реабілітації в центрі «Інново», м. Львів.
  Необхідна сума: 14400 грн

  Реквізити для допомоги:
  Картка ПриватБанку
  4731 2191 0366 6818
  Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
  Призначення платежу: благодійна допомога для Камінського Дениса

  PayPal
  info@miraidobra.com
  Призначення платежу: благодійна допомога для Камінського Дениса, без ПДВ

  Банківський переказ в українських гривнях:
  Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
  Код ЄДРПОУ 37308257
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
  р/р 26009052633140, валюта UAH (Українська гривня)
  Призначення: благодійна допомога для Камінського Дениса, без ПДВ
  (БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА)

  ________

  ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.

  Дякуємо за розуміння та довіру!

  НЕОБХІДНА ДОПОМОГА

  сплачено аванс

  4627,50 грн

  9772,50 грн

  вже зібрано

  треба зібрати

  допомогти