Сумма (грн)


 • допомогти

  Збір коштів на курс реабілітації в центрі «Любінь Великий», м. Любінь Великий “Карпін Владислав”

  #КарпінВладислав потребує нашої допомоги!

  «Я хочу стати звичайною дитиною!
  Я хочу ходити!» – так кричать очі Владислава, бо через дитячий церебральний параліч і спастичний тетрапарез, який наче крига сковує м’язи, Владислав цього сказати не може…

  Мама Владислава змушена знову звернутися до нас по допомогу. Минулого року ми гуртом з вами зібрали суму на одну із реабілітацій хлопцю:

  «Добрий день. Ми пройшли курс лікування у сан.”Любінь Великий”, хочемо подякувати вам, за надану допомогу моєму сину, Карпін Владиславу, який хворіє ДЦП. Курс пройшов спокійно і легко. Процедури Влад переніс добре, зменшився тонус м’язів в кінцівках, сірководневі ванни нам допомогли. Іще були торфяні грязі та гідромасаж, масаж ручний, електропроцедури. Дякуючи вашій команді і добрим людям у Владислава лікарі відзначили покращення стану та самопочуття. Висилаю вам фото з процедур, виписку та накладну, що ми пройшли курс лікування. З повагою, мама Владислава, Ірина Карпін.»

  Із листа мами Влада:

  «Невимовних душевних мук та зусиль мені, матері-одиначці, в якої на утриманні двоє хлопчиків, завдає цей німий крик старшого сина, коли ми гуляємо на вулиці і довкола нас бігають діти і я бачу, що Владік розуміє чому він сидить. Його погляд спонукає мене до пошуку всіх можливих ресурсів, щоб проходити курси реабілітації і лікування, які покращують здоров’я мого сина…»

  Волею долі сталося так, що Владислав, через недбальство лікарів дрогобицького пологового будинку, при народженні, отримав черепно-мозкову травму – стався сильний крововилив, який пошкодив мозок. Під час реанімаційних заходів хлопчику занесли страшну інфекцію – стрептокок, наслідком зараження стало видалення, хірургічним шляхом, пупкової вени у віці 14-ти днів від народження. Наслідки болів після операції і наркоз ще більше вплинули на здоров’я Владіка. Діагноз “дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез” прикував Владіка до крісла, не дає йому жити життям звичайної дитини. Прості дитячі радощі, гра в футбол, інші рухливі ігри, в які бавляться діти, не усвідомлюючи радості від вільних рухів свого тіла, хлопчику недоступні. Кожен рух Владиславові дається ціною великих зусиль і боротьби з хворобою. Лікарі рекомендують проходити курси реабілітації хоча б чотири рази на рік. Для мами та її двох синів це не підйомний фінансовий вантаж… Тішить спостереження, що курс лікування і реабілітації дає позитивні результати. У Владіка стають спритнішими руки, з’являється бажання говорити короткими реченнями, зникає страх коли сам сидить на краю ліжка.

  Просимо усіх людей, небайдужих до болю, який несуть хворі діти, допомогти.

  ДЦП – не вирок!  В наших силах дати дитині шанс на повноцінне майбутнє.

  Ціль: курс реабілітації в центрі «Любінь Великий», м. Любінь Великий
  Необхідна сума: 10000 грн

  Реквізити для допомоги:

  Картка ПриватБанку
  4731 2191 0366 6818
  Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
  Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава

  PayPal
  info@miraidobra.com
  Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ

  Банківський переказ в українських гривнях:
  Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
  Код ЄДРПОУ 37308257
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
  р/р 26009052633140, валюта UAH (Українська гривня)

  Призначення: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ
  (БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА.)

  ________

  ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.

  Дякуємо за розуміння та довіру!

  НЕОБХІДНА ДОПОМОГА

  3612 грн

  6388 грн

  вже зібрано

  треба зібрати

  допомогти