Сумма (грн)


 • допомогти

  Збір коштів на курс реабілітації в центрі «Любінь Великий», м. Любінь Великий “Карпін Владислав”

  #КарпінВладислав потребує нашої допомоги!
  «Я хочу стати звичайною дитиною! Я хочу ходити!» – так кричать очі Владислава, бо через дитячий церебральний параліч і спастичний тетрапарез, який наче крига сковує м’язи, Владік цього сказати не може…

  «Невимовних душевних мук та зусиль мені, матері-одиначці, в якої на утриманні двоє хлопчиків, завдає цей німий крик старшого сина, коли ми гуляємо на вулиці і довкола нас бігають діти і я бачу, що Владік розуміє чому він сидить. Його погляд спонукає мене до пошуку всіх можливих ресурсів, щоб проходити курси реабілітації і лікування, які покращують здоров’я мого сина…»

  Волею долі сталося так, що Владислав, через недбальство лікарів дрогобицького пологового будинку, при народженні, отримав черепно-мозкову травму – стався сильний крововилив, який пошкодив мозок. Під час реанімаційних заходів хлопчику занесли страшну інфекцію – стрептокок, наслідком зараження стало видалення, хірургічним шляхом, пупкової вени у віці 14-ти днів від народження. Наслідки болів після операції і наркоз ще більше вплинули на здоров’я Владіка. Діагноз “дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез” прикував Владіка до крісла, не дає йому жити життям звичайної дитини. Прості дитячі радощі, гра в футбол, інші рухливі ігри, в які бавляться діти, неусвідомлюючи радості від вільних рухів свого тіла, хлопчику недоступні. Кожен рух Владиславові дається ціною великих зусиль і боротьби з хворобою. Лікарі рекомендують лікуватися, хоча б чотири рази на рік у «Міжнародній клініці відновного лікування» В.І. Козявкіна м. Трускавець. Курс реабілітації в цій клініці на даний момент коштує вже більше 11000грн. Для мами та її двох синів це не підйомний фінансовий вантаж… Тішить спостереження, що курс лікування і реабілітації дає позитивні результати. У Владіка стають спритнішими руки, з’являється бажання говорити короткими реченнями, зникає страх коли сам сидить на краю ліжка.
  Просимо усіх людей, небайдужих до болю, який несуть хворі діти, допомогти.

  Ціль: курс реабілітації в центрі «Любінь Великий», м. Любінь Великий
  Необхідна сума: 6975 грн
  Звіт про надходження тут

  Реквізити для допомоги:
  БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА (Якщо не побачили свою суму напишіть в коментах або в приватному меседжі, тому що в ПриватБанку не завжди проходить коментар до платежу. Дякуємо!).

  Картка ПриватБанку
  4731 2191 0366 6818
  Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
  Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава

  PayPal
  info@miraidobra.com
  Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ

  Банківський переказ в українських гривнях:
  Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
  Код ЄДРПОУ 37308257
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
  р/р 26009052633140, валюта UAH (Українська гривня)
  Призначення: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ
  ________
  ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.
  Дякуємо за розуміння та довіру!

  НЕОБХІДНА ДОПОМОГА

  6975 грн

  0 грн

  вже зібрано

  треба зібрати

  допомогти