Сумма (грн)


 • допомогти

  Збір коштів курс реабілітації в клініці пр. Козявкіна, м. Трускавець “Костик Іван”

     Костик Іванко, 02.07.2008 р.н. потребує нашої допомоги!

  В сім’ї Костиків двоє діток-інвалідів: одному хлопчикові Іванку 8 років, діагноз: лейкоенцефаліт, спастичний тетрапарез, груба затримка психомоторного розвитку, судомний синдром. Хлопчику самостійно важко сидіти, ходити, їсти, погано говорить та має судомні напади епілепсії і потребує постійного догляду, лікування та реабілітації. Хлопчик періодично проходить курси реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець, після чого помітна позитивна динаміка в його здоров’ї. Івасик дуже сильний хлопчик і завзято бореться за своє життя.

  Минулого року завдяки людям, що відгукнулися на наше прохання, було зібрано кошти на один із курсів реабілітації в клініці
  Другому хлопчику Костику Назару Миколайовичу 04.08.2003 року народження (14 років) поставлено діагноз: симптоматична епілепсія з терапевтично-резистентними генералізованими частими приступами судом, грубим психоорганічним синдромом із розладами когнітивних функцій мови та поведінки. Хлопчик відстає у розвитку і має судомні напади епілепсії. Він навчається в 6 класі на індивідуальній формі навчання. Хлопчик теж потребує постійної уваги, лікування, опіки та постійного догляду через судомні напади епілепсії.

  Мама – Костик Лідія та батько Микола не можуть працювати, бо доглядають своїх синочків, що потребують дуже великої уваги.
  Батьки звертаються до всіх з проханням допомогти у зборі коштів на лікування Іванка в клініці відновного лікування пр. Козявкіна в м. Трускавець.

  Ціль: курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування (проф. Козявкіна), м. Трускавець
  Необхідна сума: 11140 грн
  Звіт про надходження тут

  Реквізити для допомоги:
  БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА (Якщо не побачили свою суму напишіть в коментах або в приватному меседжі, тому що в ПриватБанку не завжди проходить коментар до платежу і кошти можуть бути рознесені на інших діток. Будь ласка, пишіть. Спасибі!).

  Картка ПриватБанку
  4731 2191 0366 6818
  Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
  Призначення платежу: благодійна допомога для Івана Костика

  PayPal
  info@miraidobra.com
  Призначення платежу: благодійна допомога для Івана Костика, без ПДВ

  Банківський переказ в українських гривнях:
  Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
  Код ЄДРПОУ 37308257
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
  р/р 26009052633140, валюта UAH (Українська гривня)
  Призначення: благодійна допомога для Івана Костика, без ПДВ

  ________
  ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.
  Дякуємо за розуміння та довіру!

  НЕОБХІДНА ДОПОМОГА

  2345,24 грн

  8794,76 грн

  вже зібрано

  треба зібрати

  допомогти