Сумма (грн)


 • допомогти

  Збір коштів діагностикe МРТ, КТ з контрастом, м. Київ “Якуба Вероніка”

  #ЯкубаВероніка потребує нашої допомоги!

  10 років батьки чекали народження цього дива!!! І ось сталося щастя – народилася дівчинка Веронічка.
  Колеги мами, лікарі, запевняли, що все йде добре..
  «Я в очікуванні події відразу їду в стаціонар !!! Ура !!!! Я скоро стану мамою !!!! Але йшла третя доба схваток .. потім кесарів … суворі обличчя колег..а я все чекаю, коли її покажуть … але цього не трапляється … суєта … і ось слова, які я ніколи в житті незабуду: якщо дитина доживе до ранку, то будемо зв’язуватися з Харковом. Якщо захочуть їхати сюди, війна ж … Не плач, сильно постраждав мозок… вмер …. краще пиши відмову…
  Я пам’ятаю як не хотіла, щоб наставав ранок… але знала-моя донечка обов’язково виживе … Потім реанімація, лікарні, МРТ мозку, трепанація (видалення гематом), і довгі безсонні ночі… Лікарі… консультації, судоми, напади … і фрази – краще народити іншу, від цієї толку не буде».
  Зараз Веронічці 2 роки і вона з інвалідністю, підгрупа А, повністю лежача (не сидить, ручками нічого не бере, за предметом не стежить, але, впізнає своїх і реагує на звуки.
  На даний момент діагноз: мікроцефалія, спастичний тетрапарез, грубі рухові порушення. Епілептичний синдром у вигляді мігруючих міоклоній. Груба затримка темпів моторного розвитку. Синдром рухових порушень, з-м підвищеним нервово-рефлекторної збудливості, як наслідок перенесеного гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС, пізній відновний період, хронічних субдуральних гематом обох гемисфер головного мозгу. Часткова атрофія зорового нерва.
  У Вероніки є краніостеноз (шви на голові зійшлися і закрилися), спостерігалася з народження, і нейрохірург сказав, що операція не потрібна, місця вистачає … Останнім часом у Веронічки збільшилися напади епілепсії, і на останній консультації в Києві невропатолог припустив, що причина в краніостенозі (мозку просто нікуди рости) і тепер потрібно робити МРТ, КТ з контрастом, їхати в Київ на консультацію до нейрохірургів, і можливо … Вероніку чекає операція з розходження кісток черепа. Від повного обстеження залежить подальша доля дитини та розуміння чи потрібна операція по реконструкції кісток черепа.
  Ця дитинка пережила стільки, що не кожен дорослий таке витерпів би.
  Але біда не ходить одна … тато Вероніки не витримав таких випробувань долі та покинув сім`ю. Бабуся Вероніки не змогла все це пережити, і померла рік тому… Мати та донька залишилися удвох.

  «Ми дуже сподіваємося на допомогу небайдужих людей з добрим серцем …
  Мені не соромно просити про допомгу..мені буде соромно, якщо я-мама нічого не зроблю для своєї улюбленої донечки …»

  Ціль: діагностика МРТ, КТ з контрастом
  Необхідна сума: 4200 грн
  Звіт про надходження тут

  Реквізити для допомоги:
  БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА (Якщо не побачили свою суму напишіть в коментах або в приватному меседжі, тому що в ПриватБанку не завжди проходить коментар до платежу. Дякуємо!).

  Картка ПриватБанку
  4731 2191 0366 6818
  Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
  Призначення платежу: благодійна допомога для Якуби Вероніка

  PayPal
  info@miraidobra.com
  Призначення платежу: благодійна допомога для Якуби Вероніки, без ПДВ

  Банківський переказ в українських гривнях:
  Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
  Код ЄДРПОУ 37308257
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
  р/р 26009052633140, валюта UAH (Українська гривня)
  Призначення: благодійна допомога для Якуби Вероніки, без ПДВ
  ________
  ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.
  Дякуємо за розуміння та довіру!

  НЕОБХІДНА ДОПОМОГА

  2507,26 грн

  1692,74 грн

  вже зібрано

  треба зібрати

  допомогти