M I R A I D O B R A

Комп’ютерна техніка для дітей задля миру в Україні

Якісна освіта – є невід’ємною частиною світлого майбутнього країни. Але через військову агресію з боку влади росії, багато навчальних закладів по всій території України зазнали руйнувань та потребують відновлення. До Благодійного Фонду “Миру і Добра”  звертаються представники освітніх закладів з запитом, допомогти у придбанні сучасних комп’ютерів для кабінетів інформатики, адже ворог цинічно нищив та розкрадав комп’ютерну техніку, яку діти використовували для навчання.
В наш час технології стрімко розвиваються, тому важливо розуміти, що можливість надати дітям сучасну та якісну освіту у сфері технологій зараз  – це запорука економічного успіху України в майбутньому.
Саме тому, ми розробили проект під назвою “Комп’ютерна техніка для дітей задля миру в Україні”, мета якого, забезпечити заклади освіти, що постраждали внаслідок війни,  комп’ютерним обладнанням, яке надасть учням можливість розвивати свої навички у різних сферах діяльності ( IT, дизайн, відеопродакшн, тощо).

Вартість одного комплект (системний блок, монітор, клавіатура  та мишка) становить 25000 грн.
На даний момент (20.10.2022) є запити на закупівлю ще 32 комплектів, загальною сумою – 800 000 грн.
Закликаємо кожного, хто має можливість долучитись фінансово або компанії, які можуть надати таке обладнання підтримати цей проєкт.

Віримо, що спільними зусиллями ми зможемо допомоги зростаючому поколінню та здобути сучасну освіту задля миру і добра в Україні.

За більш детальною інформацією як допомогти, ви можете звернутися за телефоном: +38-066-848-80-88

ukУкраїнська