M I R A I D O B R A


Перевірка волонтера

У зв’язку з неабияким зацікавленням до допомоги та благодійності, ми вводимо додаткові заходи безпеки для захисту наших партнерів та фонду в цілому від можливих недобросовісних осіб.

У цей час невизначеності та труднощів, ми намагаємося бути максимально відкритими та прозорими, але, на жаль, існують ті, хто може використовувати добрі наміри благодійних фондів для своїх особистих корисливих цілей.

Ми закликаємо всіх наших донорів, друзів та партнерів бути особливо уважними та перевіряти інформацію, яку вони отримують від осіб, які намагаються представлятися волонтерами нашого фонду. Для нас вкрай значущо зберегти довіру та гарантувати, що надана допомога дійсно спрямована туди, де вона найбільше потрібна.

Відтепер ви можете легко перевірити волонтера за допомогою QR-коду, розміщеного на його волонтерському посвідченні (діє для посвідчень, виданих 2024 року). Для перевірки скануйте QR-код за допомогою мобільного додатку та перевірте чи дійсно дана особа являється волонтером нашого фонду.

Волонтерське посвідчення має містити наступні ідентифікаційні дані:

     1. ПІБ волонтера
     2. фото волонтера
     3. дату народження
     4. термін дії посвідчення
     5. номер посвідчення

Всі посвідчення, видані до 2024 року можна перевірити звернувшись до нас електронною поштою info@miraidobra.com або за телефоном +38-066-848-80-88.

Також звертаємо вашу увагу, що волонтери фонду не мають повноважень приймати будь-яку допомогу без письмових на те повноважень. Будь ласка, переконайтеся, що допомога надається лише після попереднього погодження з фондом, оформленого відповідними документами (дорученнями, актами, договорами тощо) та завіреними печаткою фонду.

Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку та конфіденційність наших партнерів і донорів. Дякуємо вам за розуміння та вірність нашим спільним цілям. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі та негаразди. 💙🌐 #ЗаСпільніДії #БезпекаФонду #ДоброДосягаєМети #ЗаСпільніДії #БезпекаФонду #ДопомагаймоРазом”

Front view of defocused female volunteer giving thumbs up

ukУкраїнська