M I R A I D O B R A

Як волонтерство змінює світ

Волонтерство відкриває можливість брати участь у різноманітних заходах, планувати та робити добрі справи. Бути волонтером це почесно, це соціально схвалена практика, і також людина, яка обов'язково пише про це у резюме або інших документах, має більше шансів досягти мети. Прагнення безоплатно допомагати людям є природним. Взаємна турбота сприяє виживанню, незважаючи на війни, природні катаклізми чи епідемії. Живе повноцінним життям лише той, хто виходить за межі своєї особистості і знаходить сенс поза низи. Віддаючи себе чомусь більшому, ніж є, ми стаємо щасливішими, наповнюємо існування новими враженнями, відкриваємо нове, ростемо як особистість.

Бажання творити добро

Можливість змінити щось у цьому світі

Покращити якість життя людей

Разом до перемоги

Більше 10 років ми об'єднуємо небайдужі серця та надаємо допомогу саме там, де це найнеобхідніше.
Ще з початку конфлікту в 2014 році ми працюємо над забезпеченням критичних проблем мирного населення, що постраждало внаслідок збройного вторгнення на територію незалежної України.
До допомоги долучаються люди різних спеціалізацій та можливостей: сортують та доставляють продуктові набори, допомагають з евакуацією та розселенням переселенців, надають психологічну та медичну допомогу, консультують з юридичних питань.
Люди різних професій та досвіду створили потужну мережу волонтерського руху "Миру і Добра". Адже головне - це бажання, віра та сила духу!

Зв'язатися з нами

Я хочу бути волонтером

Я хочу допомагати

    ukУкраїнська