M I R A I D O B R A

Збір коштів на курс реабілітації, м. Любінь Великий “Карпін Владислав”

Від народження 20-річний Владислав Карпін із Стебника на Львівщині веде боротьбу за життя. Ще маленьким йому поставили діагноз ДЦП важкої форми. Відтоді хлопець постійно лікується та проходить реабілітацію.

Попри свою хворобу та біль Владислав зумів закінчити 8 класів шкільної програми. Й надалі показує неабиякі успіхи у розвитку, проте зараз хлопцеві дуже бракує коштів на подальше лікування.

«Владик веселий і дуже розумний хлопець. Коли їздили з ним в санаторії, завжди всі хотіли дружити із сином. Він наче притягує людей до себе своїм добрим серцем», – розповідає мама хлопця Ірина Карпін

Як повідомила Ірина, зараз бракує коштів на подальше лікування сина. Без нього він може стати лежачим хворим. Раніше наш фонд неодноразово допомагав у лікуванні хлопця. Зараз мама Владислава знову до нас звернулася, адже інші фонди працюють лише із дітьми до ­18 років. Коли Владислав став повнолітнім, усі витрати на лікування та реабілітацію лягли на плечі жінки.

«Допомога – 4 тисячі. Двоє дітей, а витрати просто величезні. Реабілітація – 25 тисяч, санаторій у Хаджибеї – 18 та 11 тисяч – санаторій у Великому Любіні. Це все витрати лише на Владислава, за себе ще мушу додатково платити», – каже вона.

Жінка просить небайдужих відгукнутися та допомогти їй зібрати коштів, щоб можна було й надалі лікувати сина.

Ціль: реабілітаційний курс в Любінь Великий
Необхідна сума: 11400 грн
Звіт про надходження тут

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанку
4731 2191 0366 6818
Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава

PayPal
info@miraidobra.com
Призначення платежу: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ

Банківський переказ в українських гривнях:
Всеукраїнський Благодійний Фонд «Миру і Добра»
Код ЄДРПОУ 37308257
ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, м. Київ, МФО 320649
IBAN UA383206490000026009052633140, валюта UAH (Українська гривня)
Призначення: благодійна допомога для Карпіна Владислава, без ПДВ
(БУДЬ ЛАСКА, В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ВКАЗУЙТЕ ДЛЯ КОГО ДОПОМОГА)

________

ВБФ «Миру і Добра» не надає особисті платіжні картки батьків, оскільки не має змоги контролювати та відзвітувати за такими перерахунками та подальшим використанням коштів. Сплату за лікування підопічних, медобладнання та медикаменти фонд здійснює безпосередньо на рахунки спеціалізованих медичних закладів та організацій.

Дякуємо за розуміння та довіру!

 

ukУкраїнська