M I R A I D O B R A

Котеджне містечко для переселенців “Миру і Добра 1”

Через війну в Україні, багато людей втратили своє житло та зараз перебувають у скрутному становищі, не маючи можливості повернутися додому. Саме для таких родин, благодійним фондом “Миру і Добра”, спільно з партнерами, було розроблено проєкт для  побудови котеджного містечка, що знаходиться у мальовничому передмісті Києва, а саме території Макарівського ОТГ.
Сучасні  будинки котеджного типу, мають зручні планування,  побудовані по новітнім стандартам з використанням тепло та енергозберігаючих матеріалів, а також оснащені всім необхідним для комфортного проживання (меблі, сантехніка, освітлення).

Заплановано побудувати  144 будинки на площі понад 60 000 м.кв., що дозволить розмістити 450 мешканців. Також в проєкті передбачено  майданчики для мініфутболу та баскетболу та заклад інфраструктури. Вартість одного 1м.кв. – 33600 грн. Площа забудов становить 11178,96 м.кв.
Таким чином орієнтовна прорахована вартість  проєкту (на 20.10.2022) – 375 613 056 грн

Закликаємо долучитись до допомоги кожного, хто має можливість, адже кожен внесок важливий у великій та світлій справі. Давайте відбудуємо Україну разом та подбаємо про тих, хто втратив все через темну хмару війни.
Терміни реалізації проекту: 2025-2029рр.

Приєднуйтесь! Посилання на благодійний внесок нижче.

 

ukУкраїнська