M I R A I D O B R A

Збір коштів на программу “СПОРТИВНА МОЛОДЬ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ”

Всеукраїнський Благодійний Фонд «МИРУ І ДОБРА», при підтримці Міжнародної Дипломатичної Місії Міждержавного Проекту «Україна-Польща», та разом з волонтерською організацією «Банда Добра» розпочинає дуже важливий загальнонаціональний проект 🇺🇦«СПОРТИВНА МОЛОДЬ – НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ».
🙌Наша мета – зробимо спорт доступним кожній дитині!

Сьогодні ми допомагаємо створити саме спортивну основу майбутнього України і намагаємося допомогти передусім дітям з малозабезпечених сімей та дитячих будинків, і зробити так, щоб кожен з них міг займатися спортом.

На першому етапі ми хочемо зробити безкоштовні тренування 🤼🏋🏻🏊‍♀️ і забезпечити дітей всім необхідним (спортивною формою, взуттям, екіпіровкою та іншим) для занять спортом. Ми надамо цим дітям можливість займатися різними єдиноборствами, а також автоспортом, гольфом, кінним видом спорту, танцями, тенісом та іншими видами спорту.

Ми будемо допомагати їм та оплачувати поїздки на змагання. Адже скільки чемпіонів не змогли ними стати через елементарну ситуацію – у батьків не було коштів, щоб оплатити поїздку в інше місто або країну на відповідні спортивні змагання. Ми будемо стимулювати цих дітей йти до перемоги 🥇🏆. Ми знайдемо в усіх районах Києва (та по інших містах) малозабезпечених талановитих дітей і скеруємо їх на здоровий спосіб життя – зайняття спортом. Вони стануть чемпіонами 🏆 замість того, щоб просто тинятися по вулицях, де вони можуть потрапити під поганий вплив. Адже саме спорт загартовує, зміцнює силу волі, виховує в людині почуття відповідальності і дисципліну.

🙌Ви можете разом з нами стати частиною цього великого загальнонаціонального проекту і допомогти нам втілити цю мету в життя.

ukУкраїнська