M I R A I D O B R A

Запоріжжя 30.04.22

Сьогодні ми привезли до Запоріжжя 43 тонни допоги, яка спрямовується в такі населені пункти як: Краматорськ, Гуляйполе, Мелітополь, Маріуполь, Курахове. Це продуктові набори, дитяче харчування, засоби гігієни та побутова хімія, дитячий одяг, медикаменти.

Щира подяка нашим друзям Wsparcie Ratownikow Warszawa & Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK за неймовірну підтримку та надану гуманітарну допомогу з Польщі.
Завдяки об’єднанню наших зусиль та співпраці з Київська обласна державна адміністрація Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції УкраїниСергей ЛевченкоЛилия ХорошкинаАлександра ГоловченкоPaata Gabelaia Tim Kilcoyne La Famiglia ця допомога швидко та безпечно змогла дістатися своїх адресатів.

Об’єднуються та долучаються до спільної справи неймовірні люди 💙💛

Щира вдячність нашій доблесній поліції, яка в такий нелегкий для всіх час підтримує, допомагає волонтерам та місцевому населенню в організації та супроводі гуманітарної допомоги.
Дякуємо Тимофей Фроловский за допомогу медикаментами 🙏🏻 сьогодні передали бійцям важливі ліки й перев’язочні матеріали 💪

🇺🇦 Друзі, нам дуже потрібна допомога! Просимо допомогти 🙏 підтримкою, добрим словом, справою, репостом, фінансово 💙💛
ДОЛУЧАЙТЕСЬ І ВИ!
Для фінансової підтримки – лінк у шапці профілю або за реквізитами:

Карта ПриватБанку
5168 7456 0806 9891
Колесник А.О., ВБФ “Миру і Добра”
Призначення платежу: Благодійна допомога

PayPal
info@miraidobra.com
Повідомлення отримувачу: Charity donation

Рахунок Bitcoin
1MQ2J3km7RZDyBFdm2UD8YdyqKgc7f9i5w

Реквізити для банківського переказу
Благодійний Фонд “Миру і Добра”
Код ЄДРПОУ 37308257
IBAN UA243052990000026008005016146 UAH
в ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, МФО 320649
Призначення платежу: Благодійна допомога, без ПДВ

Все буде Україна 🇺🇦

#мируідобра #мираидобра #сердечнідрузі #мхп #сергійлевченко #олексійкулеба #кода #knzs #kanzas #imperialcatering #foodimperial #standwithukraine #nowar #разоммисила #неймовірнілюди #charitypeaceandgood #всебудеукраїна #містомируідобра #містомируідобразапоріжжя

ukУкраїнська